Kesici Göktaş Egemen Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Kesici Göktaş Egemen Hukuk Bürosu; müvekkillerine birebir, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke haline getirmiştir. Alanında uzman hukukçu kadromuz tarafından güncel koşullar analiz edilmekte ve müvekkillerimize geleceğe yönelik bakış açısı sunulmaktadır.

 

İhtiyaca Uygun

Hukuki Çözümler

Ticari işletmelerin hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları en önemli desteklerden biri de hiç şüphesiz iş hedeflerini doğru anlayan ve faaliyet gösterdikleri sektöre özgü dinamikleri bilen hukuk danışmanlarıyla birlikte hareket etmektir. Müvekkillerimize hizmet verirken, bir yandan mevzuat hükümleri, yargı kararları ve idari mercilerin uygulamalarını değerlendirir, bir yandan da iş öncelikleri, kaynakları ve tahditlerini göz önünde bulundurarak kendileri için en uygun çözümleri öneririz.

Uluslararası

Yaklaşım

Günümüzde ticaret hayatı bizleri, müvekkillerimizin ihtiyaç ve hedeflerini bütün ayrıntılarıyla anlamaya mecbur kılıyor. Bu doğrultuda, dinamik ve deneyimli kadromuzla, uluslararası standartlara uygun hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimize doğru ve güvenilir görüş vermenin yanı sıra hizmetlerimizi hızlı, anlaşılır ve verimli bir biçimde sunmaya özen gösteriyoruz. Müvekkillerimiz bize her zaman kolaylıkla erişebildiği gibi, biz de yürüttüğümüz iletişimde kendilerine ve işlerine öncelik vererek onlara en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

 
 

Danışmanlık

Hizmetleri

Tüm hukuk alanlarında hizmet veren büromuzun uzman kadrosu, müvekkillerin günlük ihtiyaçları için de hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda müvekkillerimize Şirketler ve Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku ve Beyaz Yaka Suçları, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları, Doğal Kaynaklar ve Enerji Hukuku, Gayrimenkul ve Kamusallaştırma, Bankacılık ve Finans, Dava Takibi ve Uyuşmazlık Çözümü, Mevzuat Uyum ve Sözleşmeler alanlarında günlük danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. İş ve Sosyal Güvenlik departmanlarımız müvekkillerimizin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Şirketler ve Dava departmanlarımızla beraber çalışmaktadır.