Kesici Göktaş Egemen Hukuk Bürosu

Biz Kimiz?

İstanbul’da kurulu bulunan Kesici Göktaş Egemen Hukuk Bürosu; yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere hukukun birçok alanında, talebe göre Türkçe veya İngilizce dillerinde hukuki hizmet sunmakta olan genç ve dinamik bir hukuk bürosudur. Hukuk Büromuz, şirket ve kurumların ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hukuki çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Av. Cengiz KESİCİ

Ortak Avukat

Başarımızın anahtarı, müvekkillerimize gerçek ve üstün bir hizmet sunabildiğimiz konusunda tüm ekip olarak derin bir inanca sahip olmamızdır. Net ve doğrudan yaklaşımımız, müvekkillerimizle aramızdaki güvenin ve uzun vadeli ilişkilerin temelini oluşturuyor.

Av. İsa Sinan Göktaş

Ortak Avukat

Kurulduğu günden bugüne kendine güvenen ve gün geçtikçe büyüyen genç ve dinamik bir ekip olmanın etkisiyle müvekkillerimizle güvene dayanan ve başarıya ulaşan ilişkiler kuruyoruz.

Ufkumuz müvekkillerimizin iş vizyonu kadar geniş.
 

Av. Erhan EGEMEN

Ortak Avukat

Hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize ve işletmelerine hukukun her alanına etki eden sorunlarının çözümü konusunda tavsiyelerde bulunacak beceri ve anlayışa sahibiz. Ayrıca güncel koşulların analiz edilmesiyle müvekkillerimize geleceğe yönelik bakış açısı sunmaktayız.